Lista A-Z - Wyszukiwarka Tytułów Czasopism


Szukaj w Dolnośląskiej Bibliotece Cyfrowej

Literatura do przedmiotu

A- A A+


Odeszła Pani Barbara Buczma

Odeszła Pani Barbara Buczma. 2015-08-18 12:36.

Z przykrością zawiadamiamy o śmierci naszej Koleżanki Barbary Buczmy, wieloletniej pracownicy Biblioteki Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.

Msza żałobna odbędzie się w czwartek, 20 sierpnia o godz. 12.00 w Kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Opolu-Groszowicach, a dalsza część ceremonii pogrzebowej na cmentarzu komunalnym w Opolu-Półwsi.

Pani Barbara Buczma legitymowała się ponad 37-letnim stażem pracy, z czego 21-letnim w bibliotekarstwie. Od 1984 roku pracowała w Dziale Normalizacji i Informacji Naukowej, a od 1993 roku kierowała Biblioteką Techniczną w Zakładach Aparatury Chemicznej APC Metalchem w Opolu. Od 2001 roku związała się z Biblioteką Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. W swojej pracy wykazywała się fachową wiedzą, rzetelnością i poczuciem obowiązku. Za wzorową pracę została odznaczona Medalem za Długoletnią Służbę I stopnia.

Zapamiętamy ją jako niezwykle sympatyczną osobę, zawsze skłonną do pomocy i lubianą przez wszystkich współpracowników i użytkowników biblioteki.