Lista A-Z - Wyszukiwarka Tytułów Czasopism


Szukaj w Dolnośląskiej Bibliotece Cyfrowej

Literatura do przedmiotu

A- A A+


Rozszerzona oferta IBUKA Libry

Rozszerzona oferta IBUKA Libry. 2015-10-19 07:50.

na www plakat maxiBiblioteka Główna Politechniki przedłuża dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK Libra. Dzięki środkom własnym biblioteki oraz wsparciu finansowemu ze środków pełnomocnika rektora ds. osób niepełnosprawnych zakupiliśmy kolekcję liczącą 225 tytułów, łącznie zapewniamy teraz 921 tytułów. Serwis IBUK Libra umożliwia dostęp do polsko i anglojęzycznych pełnotekstowych elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw.

Każdy użytkownik korzystający z komputerów w sieci uczelnianej po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/ powinien otrzymać dostęp do książek w IBUKU.

W celu skorzystania z zaawansowanych funkcji pracy z książką należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK ((podajemy adres e-mail i hasło). Po założeniu konta myIbuk czytelnik jest już zawsze rozpoznawany przez system i może korzystać z tych zasobów i funkcjonalności, do których ma uprawnienia. Do pracy z kontem myIbuk wymagane są przeglądarki: Google Chrome, IE v.10 lub Mozilla Firefox.

Dla użytkowników, którzy chcą korzystać z oferty z komputerów domowych/urządzeń mobilnych istnieje możliwość otrzymania w Oddziale Informacji Naukowej i Promocji, czytelni oraz w bibliotekach wydziałowych kodów do zdalnego dostępu.

Instrukcja wprowadzania kodu

Ewentualne uwagi prosimy kierować na adres a.jandziak@po.opole.pl