Lista A-Z - Wyszukiwarka Tytułów Czasopism


Szukaj w Dolnośląskiej Bibliotece Cyfrowej

Literatura do przedmiotu

A- A A+


Baza pełnotekstowych publikacji IBUK

Baza pełnotekstowych publikacji IBUK. 2014-11-06 08:10.

plakat libraOd 15 października 2014 r. Biblioteka Główna Politechniki oferuje swoim użytkownikom roczny dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (542 tytuły). Serwis IBUK Libra umożliwia dostęp do polsko i anglojęzycznych pełnotekstowych elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw.

Każdy użytkownik korzystający z komputerów w sieci uczelnianej po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/ powinien otrzymać dostęp do książek w ibuku.

 

W celu skorzystania z zaawansowanych funkcji pracy z książką należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK ((podajemy adres e-mail i hasło). Po założeniu konta myIbuk czytelnik jest już zawsze rozpoznawany przez system i może korzystać z tych zasobów i funkcjonalności, do których ma uprawnienia. Do pracy z kontem myIbuk wymagane są przeglądarki: Google Chrome, IE v.10 lub Mozilla Firefox.

Dla użytkowników, którzy chcą korzystać z oferty z komputerów domowych/urządzeń mobilnych istnieje możliwość otrzymania w Oddziale Informacji Naukowej i Promocji, czytelni oraz w bibliotekach wydziałowych kodów do zdalnego dostępu.

Instrukcja wprowadzania kodu

Ewentualne uwagi prosimy kierować na adres a.jandziak@po.opole.pl