Strona główna

A- A A+


Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna . 2017-06-21 06:56.
Imię i nazwiskoFunkcjaTelefon
dr inż. Elżbieta Czerwińska Dyrektor 77 449 87 03 e.czerwinska@po.opole.pl
mgr Anna Jańdziak Z-ca dyrektora 77 449 86 98 a.jandziak@po.opole.pl
mgr inż. Bożena Budrewicz Kierownik Oddziału Informacji Naukowej i Promocji 77 449 86 97 b.budrewicz@po.opole.pl
mgr Katarzyna Dyballa Biblioteka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii 77 449 83 14 k.dyballa@po.opole.pl
mgr inż. Kamila Dzirba Biblioteka Wydziału Mechanicznego 77 449 88 20 k.dzirba@po.opole.pl
mgr Wioletta Ernst Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów 77 449 86 96 w.ernst@po.opole.pl
mgr Karina Fedynyszyn Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów 77 449 86 96 k.fedynyszyn@po.opole.pl
mgr inż. Teresa Glapa Kierownik Oddziału Gromadzenia i Opracowania Zbiorów 77 449 86 94 t.glapa@po.opole.pl
mgr Małgorzata Guziałowska Wypożyczalnia 77 449 86 92 m.guzialowska@po.opole.pl
mgr Joanna Janeta Informatyk biblioteczny 77 449 86 93 j.janeta@po.opole.pl
mgr Łucja Jarzębska Biblioteka Wydziału Budownictwa i Architektury 77 449 85 83 l.jarzebska@po.opole.pl
mgr inż. Beata Kopka Kierownik Sekcji Technologii Informatycznych i e-Biblioteki, bibliotekarz systemowy 77 449 86 93 b.kopka@po.opole.pl
Maria Kowalczyk Kierownik Oddziału Udostępniania 77 449 86 92 m.kowalczyk@po.opole.pl
mgr Małgorzata Kurek Biblioteka Wydziału Ekonomii i Zarządzania 77 449 87 55 m.kurek@po.opole.pl
Danuta Mazur Magazyn 77 449 86 90 d.mazur@po.opole.pl
mgr inż. Katarzyna Murek Oddział Informacji Naukowej i Promocji 77 449 86 97 k.murek@po.opole.pl
mgr Barbara Nowosielska Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów 77 449 86 94 b.nowosielska@po.opole.pl
Gabriela Olchowy Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów 77 449 86 94 g.olchowy@po.opole.pl
mgr Kinga Orawczak Czytelnia 77 449 86 91 k.orawczak@po.opole.pl
Elżbieta Pindel Magazyn 77 449 86 90 e.pindel@po.opole.pl
Grażyna Potera Wypożyczalnia 77 449 86 92 g.potera@po.opole.pl
Izabela Prokop
Introligator przemysłowy
77 449 84 79
mgr Anna Pukas Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów 77 449 86 96 a.pukas@po.opole.pl
mgr Dorota Raudzis Kierownik Zespołu Bibliotek Specjalistycznych 77 449 88 20 d.raudzis@po.opole.pl
mgr Małgorzata Rybczyńska Biblioteka Wydziału Budownictwa i Architektury 77 449 85 83 m.rybczynska@po.opole.pl
Beata Sawko Samodzielne stanowisko ds. administracyjnych 77 449 86 95 b.sawko@po.opole.pl
Piotr Skotnicki Informatyk biblioteczny 77 449 87 05 p.skotnicki@po.opole.pl
mgr Joanna Sprycha Oddział Informacji Naukowej i Promocji 77 449 86 97 j.sprycha@po.opole.pl
mgr inż. Klaudia Ulasz Czytelnia 77 449 86 91 k.ulasz@po.opole.pl
dr Małgorzata Wróblewska Czytelnia 77 449 86 91 m.wroblewska@po.opole.pl
Lucyna Żabska Magazyn 77 449 86 90 l.zabska@po.opole.pl
mgr Ewa Żelawska

Oddział Informacji Naukowej i Promocji

77 449 86 97 e.zelawska@po.opole.pl